2014-2015 Bahar Yarıyılı Bütünleme Tarihleri
DERS DERSİN FİNAL Ders ÖĞRETİM ÜYESİ GÖZETMEN
KOD ADI TARİH Saatinde ADI-SOYADI ADI-SOYADI
1.SINIF             
102 D.B.Morf.ve Anat. 24/06/2015 09.00 S. Tunçer-E.Ş.Çelik-C.Ç.Yığın Hasan Barış Özalp
108 Oseanoloji 23/06/2015 09.00 Olcay Hisar-Deniz Odabaşı Seçil Acar
110 Matematik II. 25/06/2015 12.00 Erdoğan Ünlü Selçuk Türel
116 Su Omurgasızları 25/06/2015 09.00 A.Suat Ateş-P. İşmen-D.Odabaşı Serpil Odabaşı
162 Atatürk İlk.İnl.Tar. 22/06/2015 12.00 İmran Şahin Burak Daban
164 Türk Dili 22/06/2015 11.00 Eren Aksu Semih Kale
166 İngilizce II 23/06/2015 14.00 Merve Nihal Sözen Mine Çardak
172 Beden Eğitimi 22/06/2015 17.00 Hasan Bozatay Ender Kunili
180 Tem.Bil.Tek.Kul. 22/06/2015 10.00 Zafer Karadayı Burak Daban
           
           
II.SINIF            
202 Mukavemet 23/06/2015 12.00 Uğur Altınağaç Burak Daban
204 Limnoloji 24/06/2015 11.00 Selçuk Berber-M.Akbulut Selçuk Türel
206 Plankton Bilgisi 22/06/2015 13.00 Muhammet Türkoğlu Mine Çardak
208 Genel Mikrobiyoloji 22/06/2015 09.00 Fikret Çakır Ender Kunili
212 Su Ürünleri Mevzuat 26/06/2015 15.00 Adnan Ayaz Alparslan Aslan
214 Mesleki İngilizce II 25/06/2015 13.00 Yeşim Büyükateş Hasan Brış Özalp
220 Dalış Teknikleri I 26/06/2015 10.00 .Adnan Ayaz Semih Kale
222 Su kalitesi 23/06/2015 10.00 Yeşim Büyükateş-Hasan Kaya Seçil Acar
234 Su Ürün.Besin Kimyası 24/06/2015 10.00 Nermin Berik Hasan Basri Ormancı
236 Su Bitkileri 25/06/2015 11.00 İlknur Ak Yeliz Özüdoğru
           
           
III.SINIF          
302 Malze.Bil.ve Mek. 23/06/2015 13.00 Sebattin Ergün Seçil Acar
312 Su İşletme Ekonom. 25/06/2015 14.00 Uğur Özekinci Semih Kale
314 Deniz Balık Yetiş. 26/06/2015 16.00 Murat Yiğit Sevdan Yılmaz
320 Denizde Güvenlik 22/06/2015 15.00 Alkan Öztekin Alparslan Aslan
330 Yük İstifi 25.06.2015 15.00 Uğur Altınağaç Semih Kale
342 Algal Biyoteknoloji 23.06.2015 15.00 Tolga Göksan Alparslan Aslan
344 Deniz Meteoroloji 26/06/2015 12.00 Uğur Özekinci-Olcay Hisar Alparslan Aslan
346 Balık Avlama Tek. 24/06/2015 13.00 Ali İşmen-Uğur Özekinci Özgür Cengiz- Mukadder İhsanoğlu
348 Yumukça Ekl.Bacak.Ytş. 22/06/2015 14.00 Harun Yıldız-Sefa Acarlı Sevdan Yılmaz
           
           
IV.SINIF          
402 Balık Üret.Tesis.Plan. 26/06/2015 16.00 Musa Bulut Alparslan Aslan
424 Balık Yemi Üretim 23/06/2015 16.00 Sabahattin Ergün Sevdan Yılmaz
428 Su ürünleri Kalite kont. 22/06/2015 17.00 Fatma Çolakoğlu Ender Kunili
432 B.Balık Pop.Habit.Etk 25/06/2015 16.00 Adnan Ayaz Burak Daban
434 Balıkcılık Yönetimi 24/06/2015 16.00 Ali İşmen-Özcan Özen Mukadder İhsanoğlu
436 Endüstriyel Balıkçılık 24/06/2015 14.00 Uğur Özekinci Özgür Cengiz
438 Balık Gemile. Donanım 22.06.2015 16.00 Adnan Ayaz Alparslan Aslan